Vyrábíme kompletní sortiment
tryskacích zařízení a metacích kol

Naše stroje jsme dodali již do 27 zemí světa,
pokryli jsme téměř celou Evropu

Zjistit více

Konstruktér

Co vás čeká

  • tvorba 2D, 3D konstrukční dokumentace
  • úprava a modifikace stávající dokumentace
  • spolupráce s výrobním, montážním a obchodním oddělením

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ - vzdělání technického/strojírenského zaměření
  • znalost a praktické zkušenosti ve 2D (Autocad) a 3D (SolidWorks) programu
  • praxe na odborné pozici minimálně 3 roky
  • odborné znalosti v oboru konstrukce, tvorby výkresů a modelů
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Výhodou bude

  • ŘP sk. B / aktivní řidič
  • základní znalost cizího jazyka (AJ, NJ)

Nabízíme

  • práci ve firmě s dlouholetou tradicí na trhu
  • příjemné, přátelské a neformální pracovní prostředí
  • závodní stravování
  • jednosměnný provoz
  • motivační, mimořádné, věrnostní odměny
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • firemní oblečení a příspěvek na jeho údržbu

Nástup

  • možný ihned

Připojte se k našemu týmu!

Co je u nás nového

Hledáme nové lidi

Pozici konstruktéra jsme již naplnili, ale nově máme otevřenou pozici skladníka a uklízečky.

Číst dále
Mezinárodní strojírenský veletrh

Ve dnech 10.10 - 13.10.2023 se budeme účastnit MSV v Brně.

Číst dále

Otevřená pozice konstruktéra, skladníka a uklízečky.

Číst dále
 Archiv

Máte zájem o naše služby?
Volejte +420 517 383 506
anebo využijte kontaktní formulář

Prohlášení o zpracování osobních údajů

Prosím zaškrtněte toto políčko, pokud chcete pokračovat